Lodówka w podróży i w pracy – czy lodówka kompresorowa jest odpowiednia dla cyfrowych nomadów?

Lodówka w podróży i w pracy – czy lodówka kompresorowa jest odpowiednia dla cyfrowych nomadów?

Wraz z rosnącym trendem na cyfrowych nomadów, którzy podróżują i pracują zdalnie, pojawia się potrzeba chłodzenia oraz przechowywania żywności w praktyczny sposób. Jednym z popularnych rozwiązań jest lodówka kompresorowa turystyczna. Czy będzie ona odpowiednia dla podróżników i cyfrowych nomadów? W artykule postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.


Wyposażenie dla pracujących zdalnie


Zanim przejdziemy do konkretów, zacznijmy od wyjaśnienia, kim jest cyfrowy nomad. Choć w ostatnim czasie to pojęcie można usłyszeć coraz częściej, dla wielu osób wciąż pozostaje zagadką. Cyfrowym nomadem nazywa się osobę, która pracuje zdalnie i długo nie jest w stanie wysiedzieć w jednym miejscu. Podróżuje więc z jednego miejsca do drugiego i z kraju do kraju, odkrywając jego uroki i jednocześnie zarabiając na siebie. Przedstawicielami tego nurtu są najczęściej freelancerzy: graficy, copywriterzy, projektanci stron internetowych czy fotografowie. Przemieszczając się z miejsca na miejsca, potrzebują nie tylko laptopa, ładowarki i telefonu. Niezbędne staje się dla nich także inne wyposażenie dla pracujących zdalnie, takie jak na przykład lodówka podróżna.


Jaka jest najlepsza lodówka turystyczna?

Najlepsza lodówka dla cyfrowych nomadów to tak zwana lodówka kompresorowa. Jest ona wyposażona w nowoczesną technologię, która gwarantuje wygodną obsługę oraz wydajną pracę urządzenia. Świetnie chłodzi nawet w trudnych warunkach, np. podczas upałów i nie wymaga stosowania wkładów, jak inne dostępne na rynku alternatywy. Jaka lodówka kompresorowa turystyczna będzie najlepsza dla cyfrowych nomadów? Ciekawe modele ma w swoim asortymencie sklep Yolco. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!


Lodówka kompresorowa turystyczna – przydatny gadżet dla cyfrowych nomadów


Dlaczego lodówka kompresorowa dla cyfrowych nomadów to dobry wybór?

 1. Wydajność chłodzenia

  Lodówka kompresorowa turystyczna oferuje znacznie lepszą wydajność chłodzenia niż lodówki absorbcyjne, termoelektryczne czy inne alternatywy. Jej efektywność porównuje się do lodówek stacjonarnych. Oznacza to, że nawet przy niesprzyjających warunkach, z jakimi wiąże się nieustanne podróżowanie, będzie w stanie utrzymać niską temperaturę.
 2. Mobilność

  Nie ulega wątpliwości, że każda lodówka podróżna powinna być mobilna. Ale dobrze by było, jakby poza tym posiadała także inne przydatne udogodnienia. Lodówka kompresorowa w podróży sprawdzi się doskonale z uwagi na wygodne uchwyty i kółka ułatwiające transport. Można ją także znaleźć w wersji ze specjalnym koszem, który dodatkowo chroni urządzenie przed uszkodzeniami.
 3. Niskie zużycie energii

  Lodówka dla pracujących w podróży nie powinna zużywać dużo energii elektrycznej, ponieważ często muszą oni korzystać z ograniczonych źródeł zasilania. Urządzenie kompresorowe sprawdzi się doskonale, gdyż mimo wysokiej wydajności nie pobiera dużo prądu.
 4. Kontrola temperatury

  Gdy przemieszcza się z miejsca na miejsce, a warunki często są niesprzyjające, pojawia się konieczność maksymalnej kontroli pracy urządzenia chłodzącego. Lodówka podróżna kompresorowa daje taką możliwość. Użytkownik może dostosować temperaturę do własnych preferencji i ma pewność, że przez cały czas pozostanie ona na tym samym poziomie.
 5. Obsługa mobilna

  Dzięki nowoczesnej technologii możliwe jest wykonywanie obowiązków służbowych na odległość. Lodówka dla pracujących zdalnie także powinna być w nią wyposażona – w końcu cyfrowi nomadzi uwielbiają innowacje. Urządzenia kompresorowe pod tym względem nie zawodzą. Mają wbudowany cyfrowy panel sterowana, a ponadto możliwość obsługi z poziomu aplikacji na smartfona za pomocą Bluetooth.


Czy warto kupić lodówkę turystyczną?


Lodówka w podróży to przydatny gadżet, dlatego warto się na nią zdecydować. Pozwala na stały dostęp do schłodzonych napojów i świeżych produktów spożywczych, a ponadto jest wygodna w transporcie. Sprawdzi się w przypadku cyfrowych nomadów, a także wszystkich innych podróżników, którzy preferują załatwiać sobie przekąski we własnym zakresie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium