Jeśli wybierasz się pod namiot, chcesz zorganizować piknik czy planujesz wypad na ryby, z pewnością przyda Ci się lodówka kompresorowa. Lodówki kompresorowe służą do schładzania żywności i napojów niezależne od temperatury otoczenia. Zasilane są akumulatorem, a pobór energii jest niewielki, dlatego idealnie sprawdzą się podczas podróży czy wakacji w kamperze. Nasz sklep z lodówkami kompresorowymi posiada w swojej ofercie przenośne lodówki z kompresorem jedno i dwukomorowe, z wbudowanym akumulatorem zabezpieczonym przed rozładowaniem i nagłymi skokami napięcia w sieci elektrycznej. Lodówkę samochodową kompresorową do kampera lub na biwak możesz zasilać także panelem fotowoltaicznym dla lodówek Yolco.

Wypady pod namiot, biwaki, wyjazdy na ryby czy po prostu planowane lub spontaniczne wycieczki wymagają odpowiedniej oprawy. Lodówka kompresorowa, w którą możesz wyposażyć swoje auto bądź kampera służy do schładzania żywności, a także utrzymania jej optymalnej temperatury. Możesz ją wykorzystać do bezpiecznego transportu i przechowywania przekąsek, gotowych dań czy obniżania temperatury napojów. Chociaż lodówki kompresorowe najczęściej używane są w lecie, będą doskonałym wyposażeniem przyczepy kempingowej czy auta także w pozostałe dni w roku! W naszej ofercie znajdziesz wiele funkcjonalnych modeli różniących się od siebie parametrami technicznymi, które bez problemu dopasujesz do swoich indywidualnych potrzeb!

Lodówki kompresorowe 12V – działanie

Podczas wszelkiego rodzaju wyjazdów, z pewnością chcesz mieć dostęp do świeżej żywności i chłodnych napojów. Postaw więc na lodówki kompresorowe 12V, które cechują się wysoką wydajnością i możliwością przechowywania zamrożonej żywnosci pomimo niskiego zużycia energii. Dzieje się to za sprawą wykorzystania w tego rodzaju sprzęcie ekologicznego gazu chłodniczego R1234YF. Gaz pobiera ciepło z komory chłodniczej, w ten sposób obniżając temperaturę wewnątrz lodówki, by następnie trafić do skraplacza. W stanie płynnym może oddać pobrane ciepło, by na nowo powtórzyć cykl chłodniczy. Metoda ta gwarantuje dużą wydajność, a ustawiona we wnętrzu niska temperatura może być utrzymywana bez względu na temperaturę panującą na zewnątrz.

Dlaczego warto wybrać lodówkę kompresorową?

Jeśli chcesz wyposażyć swoje auto, kampera lub domek letniskowy w wysokiej jakości sprzęty, zapraszamy do skorzystania ze sprzętu marki Yolco! Nasze pojemne turystyczne lodówki kompresorowe są ciche, niezwykle efektywne i oszczędne za sprawą zastosowanej w nich technologii. Oferują nie tylko praktyczne zastosowanie w pojazdach, lecz dzięki zainstalowaniu akumulatora w poszczególnych modelach, doskonale nadają się do zabrania na biwak, piknik czy ognisko z najbliższymi na łonie natury. Lodówki kompresorowe 12V mogą być podłączone do gniazda samochodowego, dzięki czemu możesz je zabrać niemal wszędzie. Jeśli jednak zamierzasz korzystać z zasilania akumulatorowego, powinieneś wybrać model ze wskaźnikiem naładowania. Zapobiegnie to sytuacjom, w których mógłby się on całkowicie rozładować i narazić przechowywaną w nim żywność na utratę świeżości. Przenośne lodówki kompresorowe wyposażone są w funkcjonalne uchwyty i kółka, które zwiększają ich mobilność i ułatwiają zabranie tego typu sprzętów na każdą wyprawę, a podczas dłuższych pobytów na wyjazdach czy wycieczkach, mogą być zasilane także specjalnie do tego przeznaczonymi panelami fotowoltaicznymi.

Przenośne lodówki kompresorowe – doskonałe na wycieczki i wyjazdy

Sprzęty AGD to zazwyczaj inwestycja na kolejne lata. Nie inaczej jest z turystycznymi lodówkami kompresorowymi! Warto więc wybrać estetycznie prezentujące się, funkcjonalne modele z oferty sklepu Yolco. W zależności od upodobań możesz dostosować ich pojemność i wielkość do dysponowanej przestrzeni i własnego zapotrzebowania. Przenośne lodówki turystyczne są doskonałą propozycją do użytku w podróży, sprawdzą się one także na co dzień podczas przewożenia ze sklepu do domu mrożonek, mięs czy nabiału, mogą okazać się pomocne również w sezonie świątecznym. Najczęściej na ich zakup decydują się właściciele kamperów lub kierowcy zawodowi, jednak z tego typu sprzętów chętnie korzystają również osoby posiadające domki letniskowe, planujące wyjazd pod namiot lub wakacje na łonie natury. Lodówki kompresorowe 12V to doskonała alternatywa dla modeli chłodzonych zwykłymi wkładami chłodniczymi, które już po czasie tracą swoją temperaturę, a ich wydajność uzależniona jest od temperatury otoczenia. Oferowane przez nas sprzęty pomogą Ci ochłodzić produkty spożywcze także w upalne dni!

Kompresorowa lodówka turystyczna pod namiot

Wiele osób planuje obecnie wakacje bez konieczności rezerwacji drogich hoteli czy domków letniskowych. Wyjazdy pod namiot są okazją do stworzenia wielu cennych wspomnień, warto jednak zadbać o swoją wygodę oraz bezpieczne przechowywanie żywności. Do tego celu idealnie sprawdzą się przenośne lodówki, które są niezwykle wydajne, pojemne i wyposażone w funkcjonalne rączki oraz kółka. Dzięki temu sprzęty te nie stanowią większego problemu w transporcie i można je przewozić i przenosić jak np. walizkę. W przypadku braku możliwości podłączenia lodówki turystycznej do zasilania 12V warto wybrać model wyposażony w duży akumulator bądź współpracujące z panelem fotowoltaicznym. Umożliwi to zachowanie pełnej funkcjonalności i wydajności sprzętu, bez konieczności szukania miejsca do jego podłączenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium