Jeśli wybierasz się pod namiot, chcesz zorganizować piknik czy planujesz wypad na ryby, z pewnością przyda Ci się lodówka kompresorowa. Lodówki kompresorowe służą do schładzania żywności i napojów niezależne od temperatury otoczenia. Zasilane są akumulatorem, a pobór energii jest niewielki, dlatego idealnie sprawdzą się podczas podróży czy wakacji w kamperze. Nasz sklep z lodówkami kompresorowymi posiada w swojej ofercie przenośne lodówki z kompresorem jedno i dwukomorowe, z wbudowanym akumulatorem zabezpieczonym przed rozładowaniem i nagłymi skokami napięcia w sieci elektrycznej. Lodówkę samochodową kompresorową do kampera lub na biwak możesz zasilać także panelem fotowoltaicznym dla lodówek Yolco.

  • nowość
  • nowość
Lodówka kompresorowa Yolco QL90 Silver Lodówka kompresorowa Yolco QL90 Silver
Producent: Yolco
Cena: 3 799,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lodówka kompresorowa Yolco QL90 Black Lodówka kompresorowa Yolco QL90 Black
Producent: Yolco
Cena: 3 499,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lodówka kompresorowa Yolco QL50 Silver Lodówka kompresorowa Yolco QL50 Silver
Producent: Yolco
Cena: 2 799,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lodówka kompresorowa Yolco QL50 Black Lodówka kompresorowa Yolco QL50 Black
Producent: Yolco
Cena: 2 799,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lodówka kompresorowa Yolco QL40 Silver Lodówka kompresorowa Yolco QL40 Silver
Producent: Yolco
Cena: 2 699,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lodówka kompresorowa Yolco QL40 Black Lodówka kompresorowa Yolco QL40 Black
Producent: Yolco
Cena: 2 699,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lodówka kompresorowa Yolco KL65 Lodówka kompresorowa Yolco KL65
Producent: Yolco
Cena: 2 499,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lodówka kompresorowa Yolco KL50 Lodówka kompresorowa Yolco KL50
Producent: Yolco
Cena: 2 299,00 zł
szt.
zobacz więcej

Jak działa lodówka turystyczna kompresorowa?

Jak działają lodówki kompresorowe? W lodówce kompresorowej działa ekologiczny czynnik chłodniczy Gaz R1234YF, który w parowniku przechodzi ze stanu ciekłego w gazowy. W czasie tego procesu parownik pobiera ciepło ze środka komory chłodniczej - wówczas dochodzi do obniżenia jej temperatury. Gazowy czynnik chłodniczy jest zasysany przez kompresor, a następnie sprężany i przesyłany do skraplacza. Czynnik powraca więc do stanu płynnego i oddaje ciepło. Następnie zostaje skierowany do parownika i cały proces się powtarza. Lodówka samochodowa z kompresorem utrzymuje wewnątrz pożądaną temperaturę, niezależnie od temperatury na zewnątrz.

Lodówki kompresorowe - zalety

Lodówki kompresorowe cechują się bardzo dobrą wydajnością chłodzenia i na efektywność ich pracy nie wpływa temperatura zewnętrzna - będą chłodziły nawet podczas dużych upałów. Przenośne lodówki podróżne pobierają dodatkowo małą ilość prądu i zazwyczaj mają funkcję pozwalającą na monitorowanie stanu akumulatora. Co jeszcze cechuje lodówki turystyczne kompresorowe?

  • Lodówki z kompresorem posiadają nie tylko funkcję chłodzenia, ale też głębokiego mrożenia.
  • Są oszczędne i ciche podczas pracy.
  • Mobilna lodówka kompresorowa może być zasilania prądem stałym (12/24V) lub zmiennym (100-240V) oraz panelem fotowoltaicznym.
  • Ergonomiczne uchwyty, teleskopowa rączka oraz kółka umożliwiają wygodne przemieszczanie i transport lodówki kompresorowej.

Lodówka kompresorowa - zastosowanie

Lodówka turystyczna kompresorowa to urządzenie, które doskonale sprawdza się w podróży i zawsze wtedy, gdy istnieje potrzeba utrzymania stałej temperatury przechowywanych produktów. Lodówka kompresorowa będzie zatem idealna do kampera, na biwak, pod namiot czy podczas wypadu na ryby, słowem - na mniejsze lub większe wyprawy. Przenośne lodówki podróżne sprawdzą się jednak nie tylko do pojazdów rekreacyjnych. Lodówka turystyczna kompresorowa, zasilana na 12V, bateryjnie lub na panel fotowoltaiczny, będzie idealna dla diabetyków do transportu insuliny. Przyda się także do transportu hormonów w przypadku innych schorzeń; lodówka będzie odpowiednia do transportu wszelkich leków wymagających niskiej temperatury.

Lodówki turystyczne kompresorowe znajdą zatem swoje zastosowanie nie tylko jako przenośne, podręczne lodówki na biwak, ale też w wysoce wyspecjalizowanych branżach, jak branża medyczna, farmaceutyczna czy laboratoryjna.

Producent lodówek kompresorowych Yolco oferuje lodówki kompresorowe jedno i dwukomorowe różnej wielkości oraz akcesoria do lodówek kompresorowych. Wśród szerokiego asortymentu przenośnych lodówek Yolco znajdziesz lodówki samochodowe, lodówki do kampera, lodówki turystyczne czy lodówki do przewożenia żywności. Sprawdź nasze propozycje i wybierz lodówkę z kompresorem do kampera, pod namiot lub na piknik!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium